ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Як кропивничанам із вадами зору демонстрували нову сімейну кінострічку. ФОТО

Як кропивничанам із вадами зору демонстрували нову сімейну кінострічку. ФОТО

У клубі Кіровоградського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих (УТОС) кіноклуб  «Артхаус», що функціонує при обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського, організував кінопоказ нової сімейної стрічки «Зоопарк». Як таке стало можливим?

"У грудні-лютому кіноклуб «Артхаус» в рамках фестивалю «Нове британське кіно», що проводиться за  підтримки Британської Ради в Україні, серед інших фільмів демонструє кінострічку «Зоопарк».  Цього разу вперше кінокомпанією Артхаус Трафік, крім звичної для кіноклубів копії фільму було також підготовлено й копію з тифлокоментарем. Мова йде про додаткову аудіодоріжку, яка пояснює людям з порушенням зору, що відбувається у сценах фільму. Тож наша бібліотека у рамках роботи  спеціалізованого майданчика "ІНТЕРСВІТ" запропонувала УТОСу (очільниця Валентина Раєва) організувати перегляд  нової сімейної стрічки «Зоопарк» з тифлокоментувнням. Сьогодні, 30 січня, в клубі Кіровоградського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих і відбулася його успішна демонстрація для кількох десятків членів товариства", – зауважила кураторка майданчика «ІНТЕРСВІТ» для користувачів з вадами зору й незрячих, що діє при відділі абонементу ОУНБ імені Дмитра Чижевського Марина Стрельнікова.

Принагідно додамо, що відколи бібліотека відкрила спеціалізований майданчик «ІНТЕРСВІТ», вона стала посередником між людьми з вадами зору й великим світом зрячих.

 Фото автора

510 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.