ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.04.2018 | 11:27

Як конкуренти маніпулюють думкою кропивничан стосовно майбутньої забудови на Попова, 9, корпус 2

Як конкуренти маніпулюють думкою кропивничан стосовно майбутньої забудови на Попова, 9, корпус 2

Учорашнє засідання чергової сесії міськради традиційно розпочалося з виступів кропивничан. Хтось ображався на депутатів, що нехтують земельними питаннями новітніх ветеранів, хтось пояснював, чому   «мешканці Попова, 9, корпус 2 – проти магазину на своєму мікрорайоні». РК побував на місці потенційної забудови і спробував почути різні точки зору.

Черговий виток збору підписів довкола цього питання розпочався після спроби депутатів проголосувати за зміну цільового призначення земельної ділянки.

Свого часу її виділили під будівництво житлового будинку, та за словами власника ділянки Романа Сидорова, після консультацій із фахівцями, дійшли висновку, що там варто звести дитячий магазин. Мешканці будинку пристали на таку пропозицію, засвідчивши це своїми  підписами.

Але втрутився, за словами Сидорова, депутат міської ради Віталій Бєлов, і тепер активно перешкоджає будівництву магазину. Тепер він та його люди схиляють тамтешніх мешканців підписуватися вже проти забудови.

Чому? Бо поряд зі згаданою ділянкою – МАФи самого Бєлова (зведені зі значними порушеннями, із захопленням невиділеної йому землі та на тих таки комунікаціях, стосовно яких депутат «бореться»).

Збираючи цього разу підписи мешканців будинку на Попова, 9, корпус 2 інформували про будівництво торговельного комплексу, через який ніби то знесуть дитячий майданчик, розташований поруч із будинком.

Сидоров такі маніпуляції списує на нечисту конкурентну боротьбу з боку Бєлова.

Тим часом мешканці згаданого будинку в питанні «будувати-не будувати» розділилися на три групи. Одним – байдуже, що буде на скандальній ділянці. Інші – проти забудови: на комунікаційних мережах будь-що зводити – то незаконно. Треті вважають: «хай будують, головне, щоб територія була облагороджена, щоб дітям було, де гратися, а людям похилого віку – де відпочити в затінку дерев, а не на голому асфальті».

Після розмови з людьми стало зрозуміло, що частина з них – не в темі, а частина просто проковтнула лицемірні заяви про те, що комунальні служби позбавлять доступу до комунікацій і тоді – біди не уникнути. У даному випадку про будівництво на них не йдеться.

986 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.