ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.09.2019 | 16:39

Як харчуються пацiєнти лiкарень контролюватиме мiська влада Кропивницького. ФОТО

Як харчуються пацiєнти лiкарень контролюватиме мiська влада Кропивницького. ФОТО

Учора, 9 вересня, на виконання доручення мiського голови Андрiя Райковича, його заступниця Наталiя Дзюба разом iз начальницею управлiння охорони здоров’я мiської ради Оксаною Макарук зустрiлися iз керiвництвом та медичним персоналом центральної мiської лiкарнi, щоб обговорити питання ефективної органiзацiї харчування пацiєнтiв. Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

За iнформацiєю головного лiкаря Олександра Артюха, на харчування громадян не пiльгових категорiй населення у закладi передбачили по 3 гривні. Для порiвняння: минулого року вартiсть харчування становила 15 гривень на день. Для учасникiв бойових дiй на сходi України вартiсть денного рацiону становить 8 гривень 32 копійки для дiтей – 4 гривні 90 копійок.

"Ми виходимо iз ситуацiї завдяки спонсорськiй допомозi. За цi кошти докупляємо масло, моркву, зелень, картоплю", – зауважив Олександр Артюх.

Головний лiкар наголосив, що нарiкань вiд пацiєнтiв до адмiнiстрацiї лiкувального закладу на якiсть їжi немає.

"Ви сьогоднi, як менеджери закладу повиннi спрямувати усi свої зусилля на те, щоб забезпечити пацiєнтiв необхiдним вiдповiдно до їхнього стану здоров’я харчуванням, Звертайтеся за допомогою до меценатiв,  зараз є можливiсть закупати продукти за низькими цiнами та робити заготiвлi на зиму", – зауважила Наталiя Дзюба.

Оксана Макарук запропонувала керiвництву центральної мiської лiкарнi звернутися за посильною допомогою до голiв районних адмiнiстрацiй, жителi яких проходять лiкування у медичному закладi. 

269 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.