ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.11.2019 | 16:19

Як “дiєвi” жiнки з Кропивницького вiдзначали другу рiчницю дiяльностi. ФОТО

Як “дiєвi” жiнки з Кропивницького вiдзначали другу рiчницю дiяльностi. ФОТО

Учора, 14 листопада, членкинi асоцiацiї жiнок України “Дiя” у Кропивницькому вiдзначили другу рiчницю органiзацiї. Святкування проводили у багатофункцiональному просторi Krop:hub. 

“Нам уже два роки i чимало заходiв за цей час здiйснили. Об’єднавшись ми можемо робити важливi речi для суспiльства. Прагнемо надихати сучасних жiнок, сприяти розвитку мiста”, – зазначила керiвниця “Дiї” Юлiя Шкурупiй.

Упродовж заходу активiстки детально розповiли про вже втiленi проєкти. “Дiєвочки”, як називає своїх пiдшефних Юлiя Вiкторiвна, проводили правопросвiтницьку роботу серед жiнок, влаштовували бейблейд-турнiри для дiтей, допомагали лiтнiм людям. За пiдтримки мiськради, розмiстили у мiстi три бiлборди задля влаштування дiтей-сирiт у сiм’ї.

За словами членкинь органiзацiї, усi проєкти перевершували їхні сподiвання, завжди вдавалися ефективнiше, нiж очiкували.

Знакова подiя для асоцiацiї – встановлення барельєфу Ганнi Дмитрян.

“У Кропивницькому не було жодного пам’ятника жiнцi як особистостi. Ми вирiшили вирiвняти цей iсторичний i гендерний перекiс та пiдняли з небуття iм’я жiнки, яка так багато зробила для нашого мiста. Цим проєктом дiйсно пишаємося”, – зауважила голова організації.

Активiстки вручили власноруч оздобленi подяки партнерам, серед яких Вадим Гуцул, Юрiй Митрофаненко, Михайло Бежан, Iгор Безуглий, Андiй Фоменко та iншi.

Пiд час урочистої частини свята оголосили про плани щодо встановлення пам’ятника Марiї Заньковецькiй i прослухали цiкаву розповiдь про життя i творчiсть акторки вiд Юрiя Станiславовича.

На цiлий вечiр примiщення хабу стало осередком краси, дiєвостi, сили i жiночостi. Неймовiрно активнi членкинi органiзацiї навiть у день власного свята не припиняли генерувати iдеї та обговорювати плани щодо подальшої дiяльностi.

743 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.