ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.08.2019 | 13:58

Як безробітний зі Світловодська відкрив власну справу у сфері державних закупівель

Як безробітний зі Світловодська відкрив власну справу у сфері державних закупівель

Олександр Таржуманов після реорганізації, що відбулася в «Управлінні каналів річки Інгулець», де молодий чоловік працював на посаді провідного юрисконсульта, маючи дев’ятирічний досвід роботи за фахом, залишився без роботи. При тому за плечима у фахівця – навчання в Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого, диплом Хартфордширського університету (Лондон) із міжнародного комерційного права та успішно пройдена міні-МВА програма з професіоналізації закупівель центру професіоналізації закупівель Київської школи економіки. Про це розповіла начальниця відділу активної підтримки безробітних Світловодської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Олена Пипич.

Олександр не розгубився і звернувся за допомогою до Світловодської міськрайонної філії обласного центру зайнятості. При цьому був надзвичайно наполегливим у пошуку роботи, мав непереборне бажання якнайскоріше знайти високооплачувану роботу, реалізувати свій потенціал, а ще самостійно планувати своє майбутнє.

Першим кроком до успішного працевлаштування стало складання кар`єрним радником разом з Олександром індивідуального плану з працевлаштування. 

«Юристів, які надають юридичні послуги в Світловодському районі, багато, а сертифікованих фахівців у сфері організації державних закупівель практично немає. Надання юридично-консультаційних послуг у сфері закупівель є інвестиційно привабливою діяльністю, тому в мене виникла ідея відкриття власної справи для надання комплексу юридично-консультаційних послуг із організації та проведення закупівель»розповів Олександр .

Нині Олександр Таржуманов вже зареєстрував свою підприємницьку діяльність у сфері права та отримав фінансову підтримку на її розвиток від служби зайнятості. 


216 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.