ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.09.2019 | 15:19

Із окупованої частини Луганщини передали засуджених мешканців із Кіровоградської області

Із окупованої частини Луганщини передали засуджених мешканців із Кіровоградської області

Сьогоднi, 12 вересня, на мосту бiля мiста Щастя всьоме вiдбулася передача засуджених громадян України, якi перебували в пенiтенцiарних установах на момент окупацiї частини Луганської областi. Про це у себе на сторінці у соцмережі написала омбудсменка Людмила Денісова.

"Зазначаю, що пiд час передачi вiд представникiв "ЛНР" отримали 54 осіб. Серед них наймолодшому – 26 рокiв, а найстаршому – 61 рiк. Цi засудженi проживали на територiї Луганської, Донецької, Харкiвської, Запорiзької та Кiровоградської областей та у Києвi. Вiдразу пiсля проходження усiх необхiдних процедур одного звільненого сьогоднi ж звiльнять, у зв’язку iз закiнченням строку вiдбування покарання. Також передали 10 кримiнальних справ, за якими засудженi особи зможуть звернутися до судових органiв у порядку апеляцiї або касацiї. Право цих громадян на вiльний доступ до правосуддя вiдновлять", – йдеться у повідомленні.

Довідково: із грудня 2018 року до сьогоднi з окупованої частини Луганської областi отримали 373 засуджених громадянина України, з Донецької – 13, з них 105 осiб – звiльнили.

343 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.