ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Художньо-іронічну виставку рефлексій можна переглянути в науковій книгозбірні Кропивницького. ФОТО

Художньо-іронічну виставку рефлексій можна переглянути в науковій книгозбірні Кропивницького. ФОТО

«СуСпільне?». Так називається виставка, що її презентували днями у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського. Автори вважають її концептуальною, вочевидь через незвичний підхід до зображуваних речей та суспільних явищ.

Виставка привабила значну кількість журналістів, митців та любителів прекрасного, об’єднала компанію трьох К°:Ольги Краснопольської, Наталії Корнілової та Євгена Климчука.

В експозиції представили  вісімдесят шість творів. Усі вони - малюнки, замальовки, скетчі, інсталяції та фотографії - є рефлексією на навколишній світ.

«Теми презентованих робіт торкаються життя безхатченків, безпритульних тварин, наркоманів, алкоголіків, роботи міського транспорту та комунальних служб, засмічення міського простору рекламою тощо. Художники гостро реагують на урбаністичні “пейзажі”  сучасного міста, на проблеми спільного простору проживання та відпочинку. Митці різних поколінь  керувалися небайдужістю та співчуттям, оптимізмом та гумором. Завдяки їх майстерності, толерантності та легкій іронії, навіть потворне викликає у глядачів бажання змінити світ на краще. Упаковочний матеріал, як основа оформлення експозиції, передає важливу характеристику сучасної цивілізації, яка з одного боку все регламентує, а з іншого - творить нескінченні терикони  сміття. Тож “суСпільне?” привертає увагу до проблем екології та довкілля, а також - внутрішнього простору людини», – зазначила керівниця відділу мистецтв Світлана Ушакова.

Під час презентації виступили художники Юрій Вінтенко, Андрій Надєждін, музейник Павло Рибалко, археолог Микола Тупчієнко

Експозицію можна переглянути до кінця жовтня.

 Фото автора

423 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.