ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.11.2020 | 16:16

Хто загинув у ДТП бiля Вiльшанки: стали відомі подробиці аварії

Хто загинув у ДТП бiля Вiльшанки: стали відомі подробиці аварії

Перед смертельною аварiєю бiля села Вiльшанка Новоархангельського району за участю вiйськової машини повз мiсце подiї на великiй швидкостi проїхали ще дві вiйськовi машини. Про це розповiв свiдок аварiї Володимир Смовж, який працював на асфальтоукладачi.

За його словами, бiля мiсця робiт стояли знаки обмеження швидкостi.

"Я клав асфальт, попереду йшла машина, поряд сидiв майстер. Я тiльки побачив, що машина лежить. Майстру, який стояв на пiднiжцi, перебило ноги, до лiкарнi його не довезли. Той, що загинув на мiсцi, за укладальником стояв. Машини – це залiзо. А людей не повернеш", – повідомив Смовж.

Вiйськова машина їхала у напрямку Уманi. Спочатку зачепила каток, потiм в’їхала в асфальтоукладач, зазначила заступниця начальника служби автомобiльних дорiг в областi Жанна Петрович.

Водiй, на момент скоєння смертельної аварiї, був тверезим, розповiв начальник вiддiлу слiдчого управлiння полiцiї в областi Костянтин Тарасенко. Це 51-рiчний житель Вiнницької областi. Його затримали: 

"Водій не впорався з керуванням, не вибрав безпечного бокового iнтервалу, безпечної дистанцiї, допустив зiткнення з катком, з подальшим зiткненням з асфальтоукладачем та наїздом на 3 пiшоходiв – спiвробiтникiв дорожньої служби, якi здiйснювали ремонт зазначеної дороги. У результатi аварiї загинули 2 людей, 1 – отримала тiлеснi ушкодження", – додав начальник вiддiлу слiдчого управлiння.

Один працiвник дорожньої служби загинув на мiсцi аварiї (тiло забрали опiвночi), другий – у машинi "швидкої". Загиблi – 1962-ого i 1986-ого рокiв народження з Черкаської та Кiровоградської областей. Травмованого, жителя села Аджамка Кропивницького району, у важкому станi госпiталiзували до реанiмацiйного вiддiлення Маловискiвської районної лiкарнi. За словами головного лiкаря Маловискiвської центральної районної лiкарнi Костянтина Чурпiя, вiн – у стабiльно важкому станi.

Досудове розслiдування триває пiд керiвництвом вiйськової прокуратури. Водiєвi вантажiвки загрожує вiд 5 до 10 рокiв ув’язнення.

Читайте також: Через виїзд на зустрічну смугу у Кіровоградській області сталися 44 ДТП

866 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.