ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.10.2014 | 16:49

Хто у Кіровограді допомагає армії. Список волонтерських організацій

Хто у Кіровограді допомагає армії. Список волонтерських організацій

Поки політики викидають захмарні суми на свою передвиборчу агітацію, прості люди віддають свої остані гроші на забезпечення армії. У Кіровограді існує кілька благодійних волонтерських організацій, які допомагають нашим військовим. "РК" зібрав координати волонтерських організацій міста. Ми не претендуємо на повний і вичерпний список.

Благодійна організація "Благодійний фонд підтримки українських військовослужбовців" - створено за ініціативи колишнього голови обласної державної адміністрації Олександра Петіка на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати створено благодійний фонд підтримки батальйонів територіальної оборони Кіровоградщини.

Реквізити:

Код ЄДРПОУ 39210575
Неприбуткова організація
р/р 2600 905 291 2627
в Кіровоградській філії ПАТ "Приватбанк"
МФО 323583

Фінансовий звіт можна переглянути за цим посиланням

Штаб Юридичної Допомоги Військовим - ініціатива надає безкоштовні юридичні консультації учасникам АТО та їх родинам. Працює при громадській приймальні народного депутата Андрія Табалова, який допомагає кіровоградським військовим з початку АТО та забезпечує армію засобами захисту, амуніцією, продуктами харчування, засобами зв'язку та іншим спорядженням.

Адреса: вул. Шевченка, 60. Сторінка у Фейсбуці. 

Громадська ініціатива "Армія SOS Кіровоград" - волонтерська благодійна організація, яка займається цільовою допомогою нашим військовим. Волонтери "опікуються" 3-м окремим полком спецпризначення, проте стараються надавати допомогу усім, хто звертається. Громадська ініціатива працює вже кілька місяців. На сторінці "Армії SOS Кіровоград" у Фейсбуці можна знайти десятки фотозвітів про передану допомогу на фронт. 

Реквізити для допомоги армії в рамках ініціатив групи " Армія SOS Кіровоград"
Карта ПриватБанка 5168 7420 1159 3740 Червоная Оксана

Адреса: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 35/54, 2 поверх.


Волонтер Олексій Тітов - допомагає збором коштів для забезпеченя кіровоградського 3-го окремого полку спецпризначення. На його сторінці у Фейсбуці можна побачити чисельні звіти про надану допомогу. 

Згідно з Указом Президента України Петра Порошенка Олексія Тітова нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Карта Приватбанка для збору коштів: 5577 2127 1238 5239
Телефон Олексія Тітова: +38 050 967-44-50

Всеукраїнська громадська організація «Українська Варта» та волонтери об'єднались для допомоги кіровоградським бійцям з 34-го батальйону територіальної оборони.

Волонтери збирають харчі, спорядження, медикаменти для кіровоградських військових. 

Звіти про виконану роботу можна знайти на сторінці громадської організації у Фейсбуку. Там же повідомляється і про становище наших бійців. 


ГО "Кіровоградський Євромайдан" - від початку революції Гідності активісти надсилали допомогу на Майдан у Київ, потім допомагали збором коштів для постраждалих українців під час побиття "Беркутом". Зараз же активісти допомагають збирати кошти і необхідні речі для наших військових. 

Звіти про відправлену допомогу можна переглянути на ІЦ "Перевесло".

Адреса: вул. Острівська 2, корп. 2, кім. 8. тел.: 0504872234

Кіровоградська обласна ГО "Патріот Кіровоградщини" - волонтери з початком неоголошеної війни переорієнтували свою діяльність на допомогу військовим. Активісти громадської організації надають як цільову допомогу окремим солдатам, так і проводять масштабні акції, такі як збір коштів на АТО в держустановах міста чи пункти пункти збору теплих речей для бійців. 

Розрахунковий рахунок 26008052912479 у ПАТ КБ «Приватбанк» м. Кіровограда т. 0994909508 Вадим Нікітін.

Сторінка у Фейсбуці. 

Якщо читачі "РК" знають про інші волонтерські організації - надсилайте інформацію на нашу електронну адресу [email protected]

7288 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.