ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.06.2020 | 10:19

Хто очолив Кіровоградську обласну організацію партії "Слуга Народу"

Хто очолив Кіровоградську обласну організацію партії "Слуга Народу"

Кіровоградську обласну організацію партії "Слуга Народу" очолив народний депутат України 9-ого скликання, обраний у 99-ому виборчому окрузі, голова підкомітету з питань організації охорони громадської безпеки і порядку Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності Олександр Дануца. Про це депутат повідомив у себе на сторінці у фейсбуці.

"Звісно були альтернативи. Керівниками могли стати народні депутати-мажоритарники, які виграли разом зі мною; депутати, котрі пройшли за списком політитчної партії. Але вища рада партії прийняла рішення обрати мене керівником. Я вдячний за таку довіру, адже це, насправді, велика відповідальність. Я представляю партію президента та влади. Ми уже активно розпочинаємо виборчу компанію до місцевих виборів, які пройдуть у жовтні нинішнього року", – прокоментував Дануца у програмі "По суті" на телеканалі "Вітер".

Членами ради Кіровоградської обласної партійної організації стали  Микита Потураєв, Юрій Кузьбит, Ігор Мурдій, Богдан Торохтій, Олег Воронько та Олег Тарасов.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко наголошував, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

"Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок з громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон", – зауважив Олександр Корнієнко.

Довідково: Олександр Дануца народився 29 січня 1980 р., освіта вища, закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій». Медіаменеджер, генеральний директор ТОВ «Прайм-Тайм», президент Благодійного фонду підтримки незалежної преси. У 2019 році керував Кіровоградським обласним штабом кандидата в Президенти України Володимира Зеленського.

715 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.