ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.09.2019 | 09:51

Хто i як на Кiровоградщинi може повернути кошти за навчання

Хто i як на Кiровоградщинi може повернути кошти за навчання

За навчання на платнiй основi можна частково повернути сплаченi грошi, скориставшись так званою податковою знижкою. Йдеться як про дошкiльну, так i вищу освiту. Також це стосується додаткових занять у гуртках, якi мають акредитацiю вiд мiносвiти.

Із метою інформування про нюанси отримання соціальної пільги фахівці юстиції провели ряд тренінгів, під час яких завітали до чотирьох вищих навчальних закладів Кіровоградщини.

Як вiдзначив керiвник обласного управлiння юстицiї Вадим Гуцул, щоб оформити податкову знижку, потрiбно звернути увагу на один нюанс: у квитанцiї про сплату за навчання треба вказувати данi тiєї особи, яка укладала договiр iз закладом освiти. В iнакшому випадку пiльгу отримати не вдасться. Також потрiбно зiбрати пакет документiв, до якого входять:

·  копiя паспорта;

·  копiя iдентифiкацiйного номеру;

·  копiя про доходи за формою №3;

·  копiя договору iз закладом освiти;

·  копiя квитанцiй (чекiв, платiжних доручень) про оплату навчання;

·  оригiнали документiв, що пiдтверджують ступiнь спорiднення (свiдоцтво про народження, свiдоцтво про шлюб);

·  податкова декларацiя про майновий стан i доходи;

·  заява, в якiй зазначенi реквiзити рахунку для перерахування вiдшкодування.

Перший заступник керiвника юстицiї Кiровоградщини Анна Калiнiна додала, що пiсля збору всiх необхiдних документiв, потрiбно звернутися до вiддiлення фiскальної служби за мiсцем проживання. Кошти повернуть упродовж 60 днiв iз моменту подачi всiх  документiв.

При цьому скористатися пiльгою вдасться лише тим, хто здобуває освiту у вiтчизняних вищих навчальних закладах. Якщо ж дитина навчається за кордоном, доведеться розраховувати на власнi сили. Це також стосується навчання i на вiйськових кафедрах.

«Важливим є той нюанс, що ранiше можна було повернути кошти за освiту лише у вищих навчальних закладах. Тепер цим правом можна скористатися за оплату навчання у дитячих садках, спортивних i музичних школах. Єдиний момент: заклади, до яких дитина ходить на гуртки, повиннi мати вiдповiдну акредитацiю вiд мiносвiти», – зазначив Вадим Гуцул.

201 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.