ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області оголошує про поновлення обмежувальних заходів

ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області оголошує про поновлення обмежувальних заходів

 

Шановні громадяни!

З огляду на ситуацію, яка наразі панує в Україні щодо поширення коронавірусної інфекції, у Головному управлінні Держгеокадастру у Кіровоградській області поновлюється автономний режим та гарантується громадянам можливість подавати звернення:

·  в паперовому вигляді через скриньку для отримання вхідної кореспонденції, розміщену на першому поверсі холу приміщення та поштою на адресу ГУ;

·  в електронному вигляді за електронною адресою: [email protected].

Слід зауважити, що надсилати документи до Головного управління через скриньку для отримання вхідної кореспонденції рекомендується тільки у разі наявності усіх додатків, вказаних в заяві, а також переконавшись щодо коректності їх оформлення. Вилучення документів зі скриньки здійснюється щоденно до 15.00.

Проєкти землеустрою на затвердження подаються виключно через  Центри надання адміністративних послуг. Без відмітки ЦНАПів документи повертаються без розгляду.

Особисті прийоми громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області, керівниками структурних підрозділів, у т.ч. відділів у районах області, робота громадської приймальні та прийом громадян в приміщеннях сектору звернень громадян та доступу до публічної інформації (кабінети: 6, 10, 11) тимчасово припинені.

Консультуватися з фахівцями Головного управління можна за допомогою:

·  телефонної гарячої лінії: 0(522)55 11 55; 0 800 300 808;

·  через сервіс електронних послуг Держгеокадастру.

Пресслужба ГУ Держгеокадастру у Кіровоградській області

904 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.