ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.05.2020 | 16:14

Громадський бюджет у Кропивницькому: наступного року відмовляться від великих проєктів

Громадський бюджет у Кропивницькому: наступного року відмовляться від великих проєктів

Сьогоднi, 27 травня, координацiйна рада затвердила низку змiн до положення про "Громадський бюджет", аби в умовах коронавiрусної пандемiї зберегти конкурс громадських iнiцiатив. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав секретар міської ради Андрій Табалов.

"Оскiльки зараз усi фiнансовi можливостi мiської влади спрямованi на стримування COVID-19 та розвиток медичної галузi, заради економiї бюджетних коштiв ми вирiшили вiдмовитися вiд великих проєктiв у 2021 роцi. Залишаються малi та соцiальнi, якi можуть розраховувати на фiнансування у межах 300 тисяч гривень. Також ми вiдтермiнували запровадження нової туристичної категорiї ініціатив.
Через пандемiю голосування за проєкти проходитиме винятково онлайн. А їх подача вiдтермiновується, i розпочнеться 1 липня.
Змiни до положення ще має затвердити депутатський корпус. Але хочу наголосити, що всi нововведення – тимчасовi. Пiсля завершення карантину та пандемiї ми повернемося до звичних правил проведення конкурсу", – написав посадовець.

Як раніше повідомляв РКу Кропивницькому можуть не реалізувати проєкти-переможці "Громадського бюджету-2019" через брак коштів.

243 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.