ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.05.2015 | 13:23

Громадська організація "Територія успіху" представила публічний звіт. ФОТО

Громадська організація "Територія успіху" представила публічний звіт. ФОТО

Кіровоградська правозахисна громадська організація «Територія успіху», днями святкує своє семиріччя. З цієї нагоди, сьогодні, 19 травня, відбулась презентація відкритого публічного звіту про роботу громадської організації в минулому році.  

Серед присутніх були друзі, колеги і партнери громадської організації, а також журналісти, які протягом року висвітлювали численні акції і заходи, що проводились командою ГО.

На початку слово взяла виконавчий директор організації – Інга Дуднік. Після короткої вступної промови, вона презентувала загальний звіт про діяльність «Території успіху», про реалізовані в 2014 році  проекти і проведені заходи.

«Минулий рік для ГО «Територія успіху», як і для всієї країни, розпочався подіями Революції Гідності, в якій організація взяла активну участь.  Окремим блоком можна також виокремити аналітичні і просвітницькі заходи на тему захисту персональних  даних. Серед них акція «Персональні дані потребують захисту?» участь у роботі круглого столу в офісі уповноваженого ВРУ з прав людини  «Персональні дані доступні. Кому?»

«Територія успіху» разом із партнерами з БО «Нове покоління» вступила у боротьбу за вирішення великої і важко підйомної проблеми Кіровограда, яку більшість намагається оминати або не помічати зовсім. Це створення соціального закладу для безпритульних. Всім запам’яталась яскрава акція з годуванням безхатченків перед входом у міську раду. Але окрім цього було організовано прес-конференцію з цього питання і збір підписів», - розповіла Інга Дудник.

В минулому році відкрилась громадська приймальня, яка надає безкоштовні юридичні консультації. За рік було надано більше 800 консультацій, в окремих випадках юристи ГО супроводжували справу клієнта в суді, також надавались виїзні консультації у місцях позбавлення волі.

Громадська організація долучилась і до загальноукраїнського волонтерського руху, який став відповіддю громадянського суспільства на виклики війни і окупації частини української території. Допомогу надавали як учасникам АТО і їх сім’ям так і  переселенцям.

Мандрівний кінофестиваль «DOCUDAYS» став знаковою подією культурного та суспільного життя міста. Його в Кіровоград запросили також  активісти «Території успіху». Чи не вперше спеціальні покази фільмів фестивалю були проведені в установах виконання покарань  області.

Та певно найпомітнішою і найяскравішою подією минулого року,  яка власне відбулась наприкінці 2014 року, стала церемонія вручення народної анти премії для чиновників «Шина року».

Разом з тим було ініційовано і проведено ряд інших як окремих заходів так і цілих кампаній.

В свій День народження ГО «Територія успіху» розповіла також про плани на майбутнє і проекти, що знаходяться в процесі реалізації.


1007 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.