ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.12.2018 | 14:36

Григорій Сергієнко:Турбота про підростаюче покоління була і залишається для мене пріорітетною

Григорій Сергієнко:Турбота про підростаюче покоління була і залишається для мене пріорітетною

Григорія Сергієнка представили під час публічного звіту «Нашого краю» як одного з найскромніших депутатів команди. Однак ця риса характеру не заважає його працездатності. Депутат уміє відстоювати інтереси жителів і поліпшувати територію виборчого округу № 29 селища Гірничого.

«Це перша моя каденція у якості депутата, проте з проблемами округу я був знайомий, як ніхто, адже проживаю на селищі Гірничому. Тому добре розумів, яку відповідальність беру на себе», – зауважив Григорій Сергієнко.

На окрузіряд проблем, які не вирішувалися понад тридцять років, – це незадовільний стан доріг, тротуарів, житлового фонду, освітлення вулиць та прибудинкових територій. Тому значну увагу депутат приділяє саме питанням благоустрою округу.

Водночас турбота про підростаюче покоління була і залишається для нього пріоритетною, тож, у ході своєї депутатської діяльності особливу увагу приділяє навчально-виховним закладам, що знаходяться на території виборчого округу.

Лише протягом року, що минає, депутат прийняв 56 письмових звернень від виборців та 48 усних звернень під час особистого прийому громадян.

Завдяки злагодженій роботі  вдалося відремонтувати покрівлі на будинках, асфальтне покриття на вулиці Нижній П’ятихатській, замінено 100 м центральної труби водопостачання, виготовлено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт дорожнього покриття, відновлено мережі зовнішнього освітлення на провулках Першотравневому та Масляниківському

«У школі номер 22 ми замінили 7 старих віконних рам на металопластикові вікна, здійснили поточний ремонт дорожнього покриття шкільного під’їзду та дворових проїздів. У дитсадку № 69 замінили 11 старих віконних рам на металопластикові вікна, у музичній школи № 4 зробили відмостку будівлі та ремонт східців, встановили 5 металопластикових вікон», – прозвітував Григорій Сергієнко.

І додав, що без підтримки помічників та однодумців з «Нашого краю» йому було б складно.

393 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.