ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.05.2019 | 16:01

Готелі Кропивницького саботують проведення виставки "АгроЕкспо-2019"?

Готелі Кропивницького саботують проведення виставки "АгроЕкспо-2019"?

Сьогодні, 13 травня, у міській раді Кропивницького відбулося перше засідання робочої групи з питань підготовки та проведення сьомої Міжнародної агропромислової виставки “АгроЕкспо-2019” під головуванням заступника міського голови Андрія Паливоди. У засіданні взяли участь директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанна Морква, начальник управління торгівлі та побутового обслуговування населення Сергій Горбовський, директор ТОВ "Украгроекспо" Ігор Глібко та готельєри обласного центру.

Андрій Паливода наголосив, що цей захід дуже важливий як для міста, так і для країни загалом, оскільки виставка доросла до масштабів міжнародної. Тому і для місцевої економіки, і економіки країни дуже важливо, щоб агропромислова виставка пройшла на належному рівні. Але організатори “АгроЕкспо-2019” повідомили про проблему, що виникла в ході підготовки – майже в усіх готелях обласного центру номери вже або заброньовані, або бронювання ще не відкрито, або власники не визначились із ціною на період проведення виставки. Тому для вирішення питання до міської ради запросили керівників готелів, щоб вони надали роз’яснення та разом з робочою групою допомогли знайти шляхи вирішення проблеми.

"Кожного року ми стикаємося з проблемою розселення учасників. Виставка настільки розрослась, що за один день її оглянути неможливо. Великі, знакові компанії заздалегідь телефонують і бронюють місця, а цього року вони зіштовхнулись з відмовою у бронюванні номерів. У зв’язку з цим, великі компанії просто можуть відмовитись від участі, таким чином виставка з кожним роком буде втрачати партнерів. А це може призвести до скорочення, а в найгіршому випадку – і закриття виставки", – зауважив Ігор Глібко.

Тому директор ТОВ "Украгроекспо" звернувся до представників готельного бізнесу з проханням якнайшвидше визначитись із ціною на їхні послуги та розпочати бронювання номерів для гостей виставки.

Андрій Паливода зауважив, що проблема з готелями у місті виникла через те, що є пікові моменти, у які виникає попит на дані послуги, але є періоди, коли готелі можуть простоювати.

"У департаменті з питань економічного розвитку фахівці працюють над упорядкуванням туристичної діяльності у Кропивницькому таким чином, щоб у будь-який сезон до міста приїжджали туристи, і готельний бізнес працював постійно та отримував ресурс для подальшого розвитку і розширення, - повідомив заступник міського голови.

Також Андрій Паливода запропонував учасникам робочої групи опрацювати та протягом двох тижнів надати департаменту пропозиції щодо підготовки агропромислової виставки по своїм напрямкам діяльності.

1053 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.