ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.05.2015 | 12:03

Гори будівельного сміття біля військового довгобуду прибрали. ФОТО, ВІДЕО

Гори будівельного сміття біля військового довгобуду прибрали. ФОТО, ВІДЕО

Велика техніка комунальних служб міста закінчила вивезення сміття біля будинку на Попова, 16/17.

На будівельний майданчик, де комунальні служби міста закінчували прибирання, приїхали начальники профільних управлінь Віктор Ксеніч, Олександр Хачатурян, Сергій Коваленко. Спільно з головою громадської організації "Рідний Кіровоград" Андрієм Табаловим та в.о.міського голови Іваном Марковським, фахівці міськради оглянули територію та обговорили подальші дії з її облаштування. 

Найближчим часом спеціальна комісія зробить обстеження зони, яку готували під будівництво другої і третьої черг житла. Відповідно до висновків спеціалістів, прийматимуться рішення щодо варіантів встановлення огорожі, так як на сьогодні, через наявні котловани та арматуру, місце біля будинку становить небезпеку для перехожих, особливо дітей.

А поки що представники ГО "Рідний Кіровоград" допоможуть мешканцям будинку облаштувати біля нього квіткову клумбу.

Що ж до закінчення будівницва першої черги житлового будинку для військових, Андрій Табалов зазначив, що це питання постійно контролює. "До вирішення проблеми добудови військового будинку вже підключились і голова ОДА, і мер міста. Про цю проблему вже знають всі і, думаю, найбличжим часом буде оголошений повторний, вже третій тендер на добудову. Я переконаний, що з такою увагою до цієї проблеми, в тому числі на рівні керівництва області та міста, Департамент закупівель Міноборони буде просто вимушений визначитиим підрядника", - розповів керівник ГО.


1507 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.