ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.06.2019 | 09:48

Головний інженер Одеської залізниці вражений темпами будівництва арки у Кропивницькому. ФОТО

Головний інженер Одеської залізниці вражений темпами будівництва арки у Кропивницькому. ФОТО

У Кропивницькому будівництво арки здійснюють за графіком. Про це ідеться на сайті міськради.

Головний інженер Одеської залізниці Павло Чекалов висловив задоволення якістю робіт та темпами будівництва арки у залізничному насипі по вулиці Ельворті.

"Я на власні очі пересвідчився, що графіки виконання робіт витримуються і 15 червня, як ми і планували залізничне сполучення по станції Кропивницький відновлять. Ми пішли назустріч проханню міського голови Андрія Райковича, оскільки розуміємо важливість розвантаження однієї з головних транспортних магістралей міста. Хочу, щоб кропивничани розуміли складність процедури надання такого довгострокового "вікна" у припиненні руху потягів саме у літній сезон", – зауважив Павло Чекалов.

Роботи над засипанням піщано-щебеневою сумішшю гофрометалевої труби тіла майбутньої арки продовжують. Ретельно контролюють процес ущільнення ґрунту. Кожної години спеціалісти львівської сертифікованої лабораторії виконують дослідження щільності суміші і. як показують результати аналізів, вона є навіть вищою за проектну – 95 %- 98 %.

"Бригади будівельників витримують набраний темп і вкладаються у затверджений стислий графік, адже ми маємо відповідні зобов’язання перед Укрзалізницею. Але після завершення монтажу тунелю і відновлення руху потягів, на нас чекають не менш складні завдання", – наголосив заступник міського голови Олександр Мосін.

І додав, що спеціалісти Кропивницького ВКГ уже завершують у тому місці заміну трубопроводів водопостачання, після цього настане черга реконструкції каналізаційного колектора і лише потім будуть облаштовувати нове асфальтове покриття дороги по вулиці Ельворті і капітально ремонтувати його по інших вулицях цієї транспортної магістралі.

1215 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.