ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.06.2017 | 09:44

Голова Верховної Ради: Оскарження перейменування Кропивницького спрямоване на певну електоральну нішу, а не результат

Голова Верховної Ради: Оскарження перейменування Кропивницького спрямоване на певну електоральну нішу, а не результат

Учора пiд час звiтної прес-конференцiї Голови Верховної Ради України Андрiя Парубiя журналiсти цiкавилися питанням декомунiзацiї на Кiровоградщинi. Зокрема Голова Верховної Ради прокоментував судове оскарження рiшення про перейменування Кропивницького. 

«Рiшення Верховної Ради України було законним. Нагадаю, воно приймалося в останнiй четвер пленарного засiдання. Багато хто говорив, що голосiв у залi мало, ми не зможемо вийти на це рiшення. I це було справдi знаковим. У мене є дуже багато друзiв i знайомих у Кропивницькому, i я знаю наскiльки важливо було для громади, щоб це вiдбулося», - наголосив Андрiй Парубiй. 
«Є судовi позови i по Горiшнiх Плавнях i по Кропивницькому. Але у мене немає жодних сумнiвiв, що  жоден iз цих позовiв буде виграний, адже рiшення є цiлковито законним. Воно опиралося на рiшення Комiтету Верховної Ради та було проголосовано у залi бiльшiстю голосiв. Думаю, це, швидше за все, полiтичнi моменти (оскарження у судi – РК), щоб показати свою прихильнiсть до певних електоральних нiш у Кропивницькому, анiж бажання реально вплинути. Але, якби, не дай Боже, таке вiдбулося (скасування рiшення про перейменування – РК), я впевнений, Верховна Рада повторно пiдтвердить своє рiшення i затвердить, що Кропивницький є мiстом української слави, мiстом Кропивницьким i нiяким iншим», - вiдзначив Голова Верховної Ради. 
3438 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.