ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.05.2016 | 16:40

Голова Кіровоградської ОДА «декомунізує» низку вулиць і парків Кіровограда

Голова Кіровоградської ОДА «декомунізує» низку вулиць і парків Кіровограда

На виконання законів про декомунізацію, голова Кіровоградської ОДА підпише розпорядження про перейменування низки вулиць і парків Кіровограда. У коментарі РК начальник відділу внутрішньої політики кіровоградської міської ради Сергій Запорожан повідомив, що оскільки Кіровоградська міська рада не встигла прийняти рішення про перейменування топонімічних об’єктів, які носять комуністичне забарвлення, за Законом, таке розпорядження має видати голова ОДА.

«Ми подали на ОДА пропозиції щодо перейменування топонімічних об’єктів. Їх усі було підтримано. Імовірно до 20 травня голова ОДА підпише розпорядження», - зазначив посадовець.

Які саме вулиці будуть перейменовані стане відомо трохи пізніше, а от список парків, які точно будуть декомунізовані, опубліковані у проекті рішення кіровоградської міської ради.

Зокрема, змінять назви:

парк імені 50-річчя Жовтня - Дендропарк

сквер імені Воровського - сквер імені Бориса Вінтенка

сквер імені Павлика Морозова - сквер Молодіжний

сквер імені Чекістів - сквер імені Руслана Слободянюка

сквер “60 років ВЛКСМ” - сквер імені Олександра Кондакова.

Кіровоградська міська рада на своєму засіданні прийматиме рішення щодо перейменування парку Пушкіна на Козачий острів, а також затверджуватиме ще низку нових назв вулиць, які змінюють не у зв’язку із законом про декомунізацію, а користуючись своїми повноваженнями.

Нагадаємо, засідання третьої сесії Кіровоградської міської ради затягується на два місяці у зв’язку із зверненням нардепа Костянтина Яриніча з проектами рішень щодо перейменування обласного центру. 

1651 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.