ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.06.2019 | 13:30

1730 днів на посаді голови Кіровоградської облдержадміністрації: Сергій Кузьменко підсумував результати роботи

1730 днів на посаді голови Кіровоградської облдержадміністрації: Сергій Кузьменко підсумував результати роботи

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко сьогодні підпише розпорядження про закінчення терміну своїх повноважень. Про результати роботи за п'ять років очільник області детально розповів сьогодні, 12 червня, під час прес-конференції у Кропивницькому.

"Коли ми проводили соціологічні дослідження на початку каденції, то питанням номер один, яке турбувало людей, була війна. Зараз вона в головах людей – на четвертому місці. Це означає, що ми будуємо мирну країну. 10,5 тисячі наших земляків пішли захищати країну. П'ять років тому першочерговим завданням для ОДА був захист батьківщини. Тому у Донецькій області разом із усією Україною ми будували фортифікаційні споруди. Це припало на початок моєї роботи. Приймаючи пропозицію президента України одержати посаду очільника області, я чітко розумів, які будуть виклики і завдання", – зауважив Сергій Кузьменко.

Він зазначив, що захисники України з області вже отримали 20 тисяч гекратів землі. Створили і умови для реабілітації воїнів – обласний клінічний госпіталь ветеранів війни – нині один із кращих серед подібних.

"Останні три з половиною роки ми займалися розвитком області. Майже мільярд гривень інвестували у галузі охорони здоров'я та освіти. В інфраструктуру та будівництво доріг – ще три мільярди", – підкреслив очільник області.

Сергій Кузьменко розповів, чим планує займатися надалі.

"Відзавтра буду відпочивати. Міркуватиму, чим займатимуся потім. Але те, що я і надлі буду рухатися до мети – успішної України та Кіровоградщини – то це очевидно. Які інструменти я для цього використовуватиму, це другорядне запитання. Я залишаюся із нашою областю та країною", – наголосив посадовець.

Проте на запитання, чи планує балотуватися до Верховної Ради України, Кузьменко чітко не відповів.

Очільник Кіровоградщини також підкреслив, що, на його думку, зараз альтернативи їхній команді в області немає.

"Виконуючим обов'язки голови ОДА призначили мого першого заступники Сергія Коваленка. Він в курсі усіх подій на Кіровоградщині. Тому я переконаний, шо впорається зі своїм новим завданям. Скоріш за все, президент чекає на формування нового уряду і опісля сформує команду нових голів облдержадміністрацій", – зазначив Кузьменко.

І додав, що особисто йому не надходила пропозиція від команди Зеленського залишитися на посаді очільника області.

265 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.