ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2019 | 16:43

Голосували з усього світу: у Кропивницькому обрали кращих посадовців. ФОТО

Голосували з усього світу: у Кропивницькому обрали кращих посадовців. ФОТО

Сьогоднi, 5 грудня, у Кропивницькому до Дня мiсцевого самоврядування оголосили переможцiв конкурсу «Посадовець року-2019».

Як ранiше повiдомляв РК, 7 листопада пройшов перший тур конкурсу. Цьогорiч у ньому взяли участь 15 посадовцiв: двоє – iз Подiльської райради, троє – iз Фортечної та десятеро посадовцiв – iз мiської ради Кропивницького.

14 листопада пройшов другий етап. Конкурсантiв перевiряли на знання актiв законодавства та нормативних документiв, що стосуються служби в органах мiсцевого самоврядування.

«Люди, які ефективно працюють, однозначно – щасливі. Конкус «Посадовець року» щоразу стає цікавішим, учасники удосконалюють свої навички, дивлячись на попередніх конкурсантів. Вітаю усіх, кожен із вас – переможець. І закликаю інших приймати участь», – зауважив секретар мiської ради Андрiй Табалов.

За 15 днiв онлайнголосування зiбрали майже де’вять тисяч голосiв. За учасникiв вiддавали перевагу не тiльки кропивничани, а й жителi Києва, Сум, Харкова, Львова. Посадовцiв пiдтримували i у Нiмеччинi, Iспанiї, Iталiї,  Сицилiї, Францiї, Данiї, Швецiї, Польщi, Iзраїлi i навiть в Америцi та Африцi.

У номiнацiї «Керiвник року» перемогла начальниця вiддiлу державної реєстрацiї юридичних осiб та фiзичних осiб-пiдприємцiв мiськради Анна Шевченко.

У номiнацiї «Спецiалiст року» перемогу здобув головний спецiалiст юридичного управлiння мiськради Артем Шершнюк.

Лiдеркою онлайн голосуваннi стала представниця управлiння освiти мiської ради Анна Ткач, яка набрала 2114 голосiв.

Учасникам вручили подяки мiської ради та виконавчого комiтету з подарунковими сертифiкатами вiд спiвголови органiзацiйного комiтету Андрiя Табалова.

Переможцям вручили дипломи та грошові винагороди.

719 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.