ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.09.2019 | 14:04

Гірська терапія в дії: завершився черговий реабілітаційний похід кропивницьких відчайдухів. ФОТО

Гірська терапія в дії: завершився черговий реабілітаційний похід кропивницьких відчайдухів. ФОТО

Завершився черговий кількіденний реабілітаційний похід для за програмою Гірська Терапія для УБД та членів їхніх сімей. Про це на своїй сторінці у фейсбуці інформує співорганізаторка заходу Наталія Салімова.

"Він був для нашої команди особливим, адже окрім основної мети – психологічної та фізичної реабілітації учасників походу, ми ставили собі за мету знайти потенційних інструкторів, однодумців, які б стали невід'ємною частиною нашої дружньої команди і в перспективі взяли б участь в удосконаленні та реалізації програми.
Вперше реабілітаційний похід ми втілювали в життя у тісній співпраці з ГУНП України в Кіровоградській області, відділом психологічного забезпечення управління, тренінговим центром. Завдяки такій співпраці в реабілітаційний похід мали змогу піти учасники бойових дій, поліцейські з Кропивницького та області. Як результат, маємо позитивний досвід співробітництва та сподіваємося на подальшу співпрацю.
Цей похід не був винятковим, наші партнери People's project, потішили новим спорядженням, передавши нам інтегровані системи приготування їжі Jet boil, за рахунок чого наші наплічники стали легшими, туристичне життя комфортнішим", – зазначила пані Наталя.

І додала, що команда Гірська Терапія вдячна за сприяння в організації походу міському голові Андрію Райковичу, секретареві міської ради Андрію Табаловузаступнику начальника ГУНП в Кіровоградській області Руслану Горяченкудепутату міської ради Дмитру Терзову, магазину Туристичне спорядження та всім, хто доклався до доброї справи.

1858 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.