ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Галерея дитячого мистецтва: у Кропивницькому відкрили віртуальну персональну виставку. ФОТО

Галерея дитячого мистецтва:  у Кропивницькому відкрили віртуальну персональну виставку. ФОТО

Учора, 29 липня, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, що в Кропивницькому, випускницю дитячої школи мистецтв Ольгу Шлапак вітали з нагоди презентації віртуальної персональної виставки творів у рамках музейного артпроєкту «Галерея дитячого мистецтва».

"Цю віртуальну персональну виставку ми назвали «Літо – Канікули – Мрії». Її можна подивитися в електронному вигляді на веб-сайті музею у розділі «Вибрані виставки». Оля  Шлапак народилася 18 червня 2004 року в нашому місті. Навчається в 11-му класі Кропивницької гімназії № 9. З відзнакою закінчила Дитячу школу мистецтв міста Кропивницького: відділ образотворчого мистецтва та відділ народних інструментів по класу бандури (2019). Перемагала у всеукраїнських та обласних музичних конкурсах по класу бандури (викладач Галина Корінчук ). Також кілька разів перемагала у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку «Щаслива дитина – квітуча Україна» (галерея «Єлисаветград»), обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої!». Є дипломантом обласного конкурсу з образотворчого мистецтва серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навальних закладів «Веселкові барви» та Міського художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря. Оля активна учасниця шкільних художніх виставок, міських мистецьких заходів до Дня міста, молодіжної мистецької акції «ALLA PRIMA», спільного арт-проєкту музею та школи «Художні студії» в рамках культурно-мистецької акції «Музейні гостини» до Міжнародного дня музеїв. На першій персональній виставці представлено понад тридцять її творів, виконаних під керівництвом викладачів Юрія Вінтенка, Галини Ярової-Вінтенко, Юлії Бургутіної та Ольги Краснопольської в різних образотворчих техніках: акварель, гуаш, олівець, витинанка та аплікація. Живописні композиції юної художниці заворожують тонким відчуттям кольору, поетичністю сприйняття навколишнього світу, малюнки олівцем вирізняються аналітичним поглядом дослідника, а декоративні твори яскраво втілюють розмаїття української народної традиції", – поінформувала очільниця музею Віта Чернова.

Принагідно додамо, що в музеї вже багато років активно діє мистецький проєкт «Галерея дитячого мистецтва», метою якого є презентація виставок дитячої творчості, популяризація кращих творів юних художників, залучення дітей до занять образотворчим мистецтвом. Тут також створено колекцію «Дитяча творчість», яка постійно поповнюється новими надходженнями. 

А ось дитяча школа мистецтв  вже не вперше презентує творчість своїх вихованців у художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна. Її створено у 1986 році на базі дитячої музичної школи №5 у селищі Новому.

Фото автора


137 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.