ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Фінляндія надасть 6 мільйонів євро на підготовку вчителів, а першачки підуть у школу з електронним підручником

3 липня Верховна Рада проголосувала за ратифікацію угоди між Україною та Фінляндією про надання фінансової допомоги у розмірі 6 мільйонів євро у рамках підтримки реформи Нової української школи.

Кошти переважно будуть спрямовані на підвищення кваліфікації вчителів та для вдосконалення освітнього середовища шкіл.

Зокрема гроші підуть на розробку електронних навчальних матеріалів.

Як відзначає експерт проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, який реалізує Центр Ейдос за підтримки програми U-Lead Вікторія Топол, це ще одна маленька перемога у реформуванні української школи.

“Кошти виділять на навчання наших педагогів, які потребують нових інструментів для спілкування та навчання сучасних дітей. Фінляндія є одним із світових лідерів якості середньої освіти, її досвід та найкращі практики для України будуть дуже корисними”, - підкреслила Вікторія Топол.

А першокласники підуть до школи з електронним підручником вже у вересні. На його розробку та запуск виділили 54 мільйони гривень. До того Міністерство освіти і науки затвердило положення про електронний підручник, яким визначило його вигляд і наповнення.

Відтепер школярі зможуть переглядати навчальні матеріали, дивитися відео та прослуховувати аудіофайли без потреби встановлення додатків та без використання інтернету.

Експерт з освітньої реформи проекту “Медіашкола з Децентралізації. Курс-ІІ”, який реалізує Центр “Ейдос” за підтримки програми U-Lead  Лілія Боровець зазначає, що перехід на електронні та цифрові методики та підходи викладання це прорив у розвитку української школи.

206 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.