ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.02.2021 | 10:46

Фаворит успіху: улюбленець кропивницьких гурманів святкує свій ювілей. ФОТО

Фаворит успіху: улюбленець кропивницьких гурманів святкує свій ювілей. ФОТО

Первомайський молочноконсервний комбінат відсвяткував свій поважний, 65-ий, день народження.

"Хочемо вам сказати, все, що ми робимо, готуємо, варимо, пробуємо, дивуємо, ми все це робимо – для вас. Тож, щиро дякуємо всім за довіру, за вибір, за любов. У цей, як і в усі інші роки, ми будемо робити смачно, надійно та радувати вас новиками", – заявляють на підприємстві.

Там визнають, головне надбання комбінату – люди. Завдяки їм – і висока якість продукції, і багаторічна прихильність споживачів, і добре ім’я підприємства в Україні та далеко за її межами, і суто професійні перемоги на ринку молочної продукції.

Радник голови правління групи компаній "Формула смаку" Андрій Табалов долучився до привітань колективу.

Друзі, скільки ви знаєте заводів, які розпочали свою діяльність ще в радянські часи і продовжують працювати й сьогодні? І не просто працюють, а залишаються лідерами своєї галузі, тримають марку якісного виробництва, яке було притаманне тим часам. 
Я точно можу назвати один такий — Первомайський молочноконсервний комбінат, одне з найбільших підприємств із переробки молока в Україні. І сьогодні виповнюється рівно 65 років з дня запуску виробництва і виготовлення першої продукції заводу. 
Нам дійсно є чим пишатися: протягом 2017-2020 років поспіль ПрАТ «Первомайський МКК» ставав переможцем у народному рейтингу в рамках конкурсу «Фаворити успіху» та отримував медалі, що підтверджує довіру споживачів та високий стандарт якості. 
У 2020 році комбінат отримав від Національної асоціації молочників України в рамках дегустаційного конкурсу якості молочних продуктів Золоту медаль за «Вершки згущені з цукром 15% жиру» та Гран-Прі за «Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% жиру» і «Молоко згущене варене «Іриска» нежирне».
Але “Первомайський МКК” – це не тільки якісна і смачна продукція, це колектив, який вкладає серце і душу у її виготовлення. З нагоди ювілею вітаю вас, колеги, зі святом і бажаю вам процвітання, плідної роботи, креативних ідей, оптимістичного настрою та міцного здоров’я. Нехай кожен день буде успішним, плідним, щедрим на гарні новини і великі перспективи", – зазначив пан Табалов.

Багато років поспіль жителі Кіровоградщини охоче смакують продукцією з упізнаваним брендованим блакитнооким хлопчиком – молочкою Первомайського молочноконсервного комбінату.

"Знаю продукцію цього заводу з дитинства. Улюблена згущенка була мені крутішою за плитку "Оленки". І знаю, що комбінат закуповує молоко в Голованівському і Вільшанському районах. Для цього заводу сім'ї в цих районах по три десятки корів тримають, з доїльними установками. І корівки пасуться в чистих місцях", каже Олександр Головко.
"Тільки цю продукцію і вживаємо. Найкраща. Масло і згущенка дуже якісні", додає Вікторія Доніна.

.

515 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.