ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.05.2019 | 10:21

«Єврофест-2019»: у Кропивницькому відзначать День Європи

«Єврофест-2019»: у Кропивницькому відзначать День Європи

У суботу, 18 травня, у Ковалiвському парку, що у Кропивницькому, у рамках вiдзначення Дня Європи в Українi пройде фестиваль «Єврофест-2019».

Фестиваль об’єднує дiяльнiсть євроклубiв Кiровоградщини та проєвропейськi громадськi iнiцiативи. Нинішнього року участь беруть 34 євроклуба Кропивницького та Кiровоградської областi, громадськi органiзацiї «Полонiя», «Нашiте Хора», «Розвиток», «Союз вiрмен України в Кiровоградськiй областi», «Iнтелiгенцiя ромiв Кiровоградщини».

Ковалiвський парк перетвориться на Європейське мiстечко, у рамках якого будуть працювати творчi майстернi, iнформацiйнi та iгровi майданчики, де можна буде отримати iнформацiю про можливостi навчання та волонтерства в Європi, взяти участь у цiкавих iграх, вiкторинах, конкурсах. Кожен мешканець нашого мiста зможе переглянути виставки кращих робiт талановитої молодi, що присвяченi Дню Європи. Про європейськi цiнностi, глобальнi цiлi десятилiття, особливостi iсторiї та культури країн Європейського Союзу можна буде дiзнатись пiд час презентацiй євроклубiв Кiровоградщини та нацiональних товариств.

Початок заходу – о 9 годині на площі Героїв Майдану.

389 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.