ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.06.2017 | 17:30

Єпископ Марк розповів, чому вирішили будувати храм у сквері «Слави»

Єпископ Марк розповів, чому вирішили будувати храм у сквері «Слави»

Як повідомляв РК, у сквері «Слави» планують виділити землю під храм УПЦ Київського Патріархату.

Єпископ Голованівський та Кропивницький Марк у коментарі РК зазначив, що документи на виділення землі під храм у сквері подавала релігійна громада Київського Патріархату, в яку входять учасники АТО.

«Планується збудувати невеликий храм для потреб людей і облагородити територію. Ми з боку Єпархіального Управління маємо договір щодо виділення землі для будівництва Кафедрального собору на Валах. І плани ми свої не змінювали, адже це одне з найкращих місць розташування – зручна транспортна розв’язка, немає шуму, до того ж місце знакове і пам’ятне. Але з іншого боку, ми розуміємо, що під час копання котловану можна натрапити на фундамент чи інші незвичайні речі. І будівництво може зупинитися на багато років. У такому разі, проситимемо громаду побудувати Кафедральний собор у сквері «Слави»», - зазначив Марк. 

І додав, що такий варіант можливий у разі виникнення непереборних обставин. За словами Єпископа, сквер не найкраще місце для собору, оскільки поруч знаходиться ринок, інтенсивний рух транспорту. 

«На цьому місці може бути невеликий храм засаджений зеленню. У соборі кожного дня проводять служби і відповідно має бути спокій та затишок, а не постійне гудіння», - підкреслив Марк.

Наразі готується ескізна документація для спорудження Кафедрального собору. Що ж до виділення землі під будівництво храму в сквері, то це також довготривала процедура. Адже депутати мають неодноразово погодити як виділення землі, так і будівництво самого храму. 

1439 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.