ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.04.2021 | 17:00

Єпископ Кропивницький i Голованiвський Марк: У пасхальнi днi Господь укотре нагадує нам, що ми не покинутi

Єпископ Кропивницький i Голованiвський Марк: У пасхальнi днi Господь укотре нагадує нам, що ми не покинутi

Єпископ Кропивницький i Голованiвський Марк звернувся до вірян у пасхальному посланні напердодні Великодня.

"Улюбленi у Христi браття i сестри! У цi днi православний свiт святкує Христове Воскресiння – найвеличнiшу та найважливiшу подiю в iсторiї людства. Страждання Господнi, Його смерть i славне воскресiння – найпевнiше свiдчення незбагненної любовi Бога до кожної людини, турботи Творця щодо Свого творiння, спiвпереживання Отця Небесного Своїм дiтям. Отже, це свято i гiдностi людини, її величного покликання та цiнностi життя.
У цi пасхальнi днi Господь укотре нагадує нам, що ми не покинутi та не забутi Ним, що наше життя i кожен iз нас є цiнними та важливими, що Вiн поруч у наших радощах та бiдах, що разом iз Ним станемо переможцями в будь-яких викликах свiту цього, а зло – тимчасове та приречене на поразку.
Тож у цей славний день Христового Воскресiння зичу вам, улюбленi у Христi, саме такого, гiдного, сповненого любовi та служiння життя!
Вiтаю всiх православних Кiровоградщини, воїнiв-захисникiв України, усiх небайдужих громадян iз Великоднем! Нехай кожен з нас у цiй темрявi викликiв та випробувань буде вогником надiї для зневiрених, розрадою для засмучених, пiдтримкою для заблудлих, опорою для розгублених. А воскреслий Христос хай збагатить усiх нас мiцною вiрою, щирою надiєю, жертовною любов’ю та добрим здоров’ям, Україну – миром", – йдеться у посланні.

Як раніше повідомляв РКу Новоукраїнці відкрили виставку писанок.

Читайте також: Кропивничани підготували для українських воїнів великоднi подарунки

16486 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.