ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.02.2020 | 15:17

Енергозбереження та функціональний простір: як на Кіровоградщині відремонтують опорну школу

Енергозбереження та функціональний простір: як на Кіровоградщині відремонтують опорну школу

Голова Новоархангельської районної державної адміністрації Олександр Маличенко здійснив робочу поїздку до Торговицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім.Є.Ф.Маланюка Торговицького навчально-виховного об’єднання Новоархангельської районної ради. Заклад включено до масштабної програми президента України "Велике будівництво", що стартує з 1 березня цього року, інформує пресслужба ОДА. 

На ремонт закладу у нинішньому році передбачене фінансування: понад 5 млн грн з державного бюджету та понад 600 тис.грн із районного бюджету. У процесі реалізації програми будуть використовуватись інноваційні будівельні технології, спрямовані на енергозбереження та влаштування комфортного і функціонального простору.

Голова райдержадміністрації оглянув приміщення школи та обговорив з керівництвом закладу та педколективом питання проведення ремонту, якості водопостачання, поліпшення навчального процесу, недопущення заборгованості заробітної плати працівників.

Торговицька ЗШ І-ІІІ ступенів ім.Є.Ф.Маланюка є опорною в НВО, до якого ще входять 4 філії: Кам’янецька ЗШ І-ІІІ ступенів, Нерубайська ЗШ І-ІІ ступенів, Небелівська ЗШ І-ІІ ступенів ім.П.С.Гришка, Свердликівська ЗШ І-ІІ ступенів та позашкільний виховний заклад – станція юних натуралістів.

145 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.