ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.01.2020 | 16:29

Експозицію робіт Павла Босого відкрили у Кропивницькому. ФОТО

Експозицію робіт Павла Босого відкрили у Кропивницькому. ФОТО

Учора, 23 січня, у Кіровоградському обласному художньому музеї розгорнули експозицію до 55-річчя від дня народження краєзнавця, історика, художника, громадського діяча, сценографа, професора театрального мистецтва університету Райєрсон (Торонто, Канада) Павла Босого.

Виставили роботи та матеріали з фондового зібрання обласного художнього музею, а також авторські художні фотографії «Майстер-клас на Хуторі Надія», «Балет на вокзалі м. Торонто» та «Острів скарбів», документально-архівні матеріали, які висвітлюють творчий шлях Павла Васильовича. 

"Це світлини його сценографічних робіт. Також у нас є дві його живописні полотна, які автор передав нам у вісімдесятих роках. Це картина, яка називається «Гамлет. Мишоловка». Бачте, ось тут немає частини рамки на картині, це таке бачення самого художника. Ще одна полотно морського пейзажу. Зверніть увагу, як художник підібрав кольори, зображуючи море, пісок, небо", зазначила заввідділом науково-просвітницької роботи обласного художнього музею Олена Степанок. 

Раніше у стінах обласного художнього музею за ініціативи Павла Васильовича відбувалися семінари, фести, публічні лекції, круглі столи, творчі зустрічі. 

100 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.