ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.11.2020 | 13:34

Ексголовi Кiровоградської ОДА продовжили термін дiї процесуальних обов’язкiв

Ексголовi Кiровоградської ОДА продовжили термін дiї процесуальних обов’язкiв

Сьогоднi, 23 листопада, слiдчий суддя Вищого антикорупцiйного суду задовільнив клопотання прокурора САП та продовжив термін дiї процесуальних обов’язкiв, покладених на ексголову Кiровоградської обласної державної адмiнiстрацiї.

До 23 сiчня 2021 року пiдозрюваний зобов’язаний: прибувати до слiдчого, в провадженнi якого перебуватиме кримiнальне провадження, прокурора та суду за кожною вимогою; не вiдлучатись iз Києва та Київської областi без дозволу слiдчого, прокурора або суду; повiдомляти слiдчого, прокурора та суд про змiну свого мiсця проживання; утримуватися вiд спiлкування з iншими учасниками кримiнального провадження, крiм своїх захисникiв, слiдчих, детективiв, прокурорiв, слiдчого суддi, суду.

Як раніше повідомляв РК, 25 червня детективи НАБУ спiльно iз представниками СБУ та ГУ БКОЗ, за процесуального керiвництва САП, викрили службових осiб Кiровоградської ОДА на отриманнi неправомiрної вигоди.

За версiєю слiдства, чиновники запропонували керiвниковi регiонального осередку одного з органiв державної влади надати їм неправомiрну вигоду в 1,8 мільйона гривень в обмiн на невчинення перешкод у його дiяльностi. Кошти мали передаватися траншами.

Перший транш у 100 тисяч гривень посадовцi ОДА отримали в червнi, що зафiксували в матерiалах слiдства. Пiд час передачi другого траншу їх затримали.

309 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.