ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.06.2020 | 09:21

«Екостайл» обслуговуватиме і селище Нове, що приєдналося до Кропивницького. ФОТО

«Екостайл» обслуговуватиме і селище Нове, що приєдналося до Кропивницького. ФОТО

Через офіційне приєднання селища Нового до Кропивницького з 1 березня 2020 року, компанія «Екостайл» у партнерстві з міською радою Кропивницького, готова розпочати роботу з вивезення твердих побутових відходів на його території з 1 липня 2020 року. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

На місцях звичного збору ТПВ компанія вже розмістила 39 сучасних пластикових контейнерів замість зношених металевих, і з 24 червня розпочинає роботу у тестовому режимі – для узгодження логістики, введення населеного пункту у загальні графіки вивезення відходів та вивчення об’ємів накопичення ТПВ.

"Звертаємо вашу увагу на те, що в нові контейнери не можна викидати будівельні відходи. Його на полігоні (Завадівка) приймаємо безкоштовно.
«Екостайл» обслуговуватиме новенців за затвердженою виконкомом міської ради вартістю послуг з вивезення та захоронення відходів.
На сьогодні на 1 особу в місяць вона становить:
    • Для споживача багатоквартирного будинку – 20,02 грн.
    • Для споживача приватного сектору – 23,49 грн.
Оплата за послугу для мешканців селища нараховуватиметься з 1 липня. Квитанції з рахунками новенці почнуть отримувати з 5 липня", – пояснюють в «Екостайлі».

За послугу також можна сплачувати за допомогою чат-ботів @Ecostyle1_bot у Телеграмі та Viber, або через особистий кабінет на офіційному сайті компанії: https://ecostyle.in.ua/…/fizichn…/splachujte-za-poslugu-tut/

У разі виникнення запитань, слід звертатися до контакт-центру компанії за телефонами: (050) 488-86-20, (050) 333-95-37, або відправляти запит на офіційних сторінках компанії у соцмережах:
Facebook: https://www.facebook.com/ecostylekr/
Instagram: https://instagram.com/ecostyle_kropyvnytskyi…

697 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.