ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.05.2019 | 14:41

Екоінспекція області отримала сучаснi легковi енергозберiгаючі автомобiлi. ФОТО

Екоінспекція області отримала сучаснi легковi енергозберiгаючі автомобiлi. ФОТО

Кiровоградська обласна екоiнспекцiя отримала два сучаснi легковi енергозберiгаючих автомобiлi. Про це йдеться на сайті ОДА.

Передали автомобiлі у Києвi. Ключi вiд машин не тiльки для Кiровоградської еконспекцiї, а й для iнших територiальних та мiжрегiональних органiв.

«40 сучасних, енергозберiгаючих автомобiлiв марки «Toyota RAV 4 2,5 Hybrid, E-AWD», оснащених бензиновим та електронним двигунами поїхали захищати українське довкiлля. Все це результат проектiв цiльових екологiчних (зелених) iнвестицiй, якi реалiзуються у рамках Кiотського протоколу до Рамкової конвенцiї ООН про змiну клiмату. За пiвроку ми вдруге вручаємо ключi вiд автомобiлiв, призначених для захисту перлин української природи», – наголосив мiнiстр екологiї та природних ресурсiв України Остап Семерак.

В урочистiй церемонiї вручення взяв участь Надзвичаний i Повноважний Посол Японiї в Українi Такашi Кураi. Мiнiстр подякував Посольству Японiї в Українi та уряду Японiї за абсолютне розумiння i пiдтримку.

Як повiдомив начальник державної екологiчної iнспекцiї в областi Микола Власенко, новi, енергозберiгаючi автомобiлi у рази пiдвищать ефективнiсть реагування на порушення природоохоронного законодавства i допоможуть екоiнспекторам пiд час рейдових перевiрок ефективно захищати довкiлля. 

302 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.