ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.06.2019 | 12:44

Екоактивісти звернулися до міської влади Кропивницького щодо захисту зелених насаджень. ФОТО

Екоактивісти звернулися до міської влади Кропивницького щодо захисту зелених насаджень. ФОТО

Сьогодні, 11 червня, біля міської ради Кропивницького "зелені" активісти вийшли на мітинг з приводу обрізки дерев у місті.

"У зв'язку із тим, що на нашій території багато радону, збільшуються ризику захворіти на онкологію. Листя дерев збирають увесь пил, тим самим роблять повітря чистішим для нас. У місті ж замість того, аби висаджувати дерева, їх "варварськи" обрізають. Ми спілкувалися із екологами. Крону дерева можна обрізати на тільки на одну третю. І це тільки за один раз. Якщо обрізку зробити неправильно – дерево гине або починає "хворіти". Тому і вимагаємо прийняти мараторій на обрізку дерев. Зрозуміло, що аварійну та санітарну обрізки робити необхідно, але не знищувати зелені насадження", – зауважила гендиректорка заводу "Друкмаш-Центр" Людмила Шубіна.

Загалом зібралися близько двох десятків небайдужих кропивничан із плакатами у руках – "Дерева – не стовпи", "Не буде де москаля повішати".

Разом із мітингарями був присутній і депутат міськради Олександр Цертій. Він ініціював проект рішення про мараторій на обрізку дерев протягом двох років.

"Сподіваюся, що колеги мене підтримають, адже це дійсно важливе питання. Понад те, багато депутатів позитивно висловлювалися, аби цю ситуацію вирішити. Рішення пройшло усі відповідні етапи, тому депутатам залишається його підтримати. Хочу звернути увагу, що мараторій стосується лише омоложувальної обрізки. Аварійну та технічну обрізки робити необхідно", – зауважив депутат.

За словами активістки Надії Паливоди, у Києві та Львові уже заборонили обрізку дерев. Кропивницький може стати третім містом, де депутати приймуть таке рішення.

Читайте також: Обрізка зелених насаджень у Кропивницькому: міфи та реалії

У Кропивницькому екоактивістам порадили зосередитися на першочергових питаннях у сфері екології міста

181 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.