ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.11.2018 | 11:28

Дворічна кропивничанка, у якої рідкісне захворювання, потребує допомоги

Дворічна кропивничанка, у якої рідкісне захворювання, потребує допомоги

Дворічна кропивничанка Еліна Яригіна харчується через гастрастому. Щомiсяця для спецiалiзованого харчування потрiбно понад 7 тисяч гривень. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук міжнародного благодійного фонду "Дивожиття".

У Елі рідкісне захворювання – синдром Чарджа. Це другий випадок в Україні.

У 3 мiсяцi їй зробили операцiю – віддiлили шлунок вiд кишечника. Також поставили клапан мiж стравоходом та шлунком, щоб блювота не пiднiмалася вгору. Поставили гастростому – спецiальну трубочку у живіт, через яку мама годує Евелiнку. Пiсля цiєї операцiї дiвчинка почала набирати вагу. Зараз у свої 2,2 роки вона важить 8 кілограмів. Усього пережила 4 операцiї, з них – три на серцi.

"В Елi не працює стравохiд. Ми до року-пiвтора годували її дитячими кашами швидкого приготування. Вони легко проходили через гастрастому. Коли Еля почала пiдростати, її треба годувати звичайною їжею. Ми варимо овочi, фрукти, м'ясо, яйця, але їжа густа, її треба розводити у великiй кiлькостi води, щоб вона могла проходити через гастрастому. Але при цьому втрачається калорiйнiсть i дитина не наїдається. В iнших країнах для таких дiтей спецiальне харчування видається безкоштовно. У нас – за грошi. У мiсяць потрiбно понад 7 тисяч гривень. Ми завжди купували, але зараз – це дуже великі кошти для нас. Тому шукаємо допомоги у людей, щоб ми могли годувати Елiнку повноцiнним харчуванням, щоб вона росла i жила», – говорить мама дiвчинки. 
РЕКВIЗИТИ БО МБФ "Дивожиття":
ПАТ КБ "ПриватБанк"
Рахунок: 26003052916748 
МФО: 323583
Код за ЄДРПОУ: 42467845
Призначення платежу: "Благодiйна допомога для Елiни Яригiної" .

551 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.