ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.08.2019 | 16:54

Двоє депутатів – проти, один – утримався: у Новенській раді проголосували за приєднання до Кропивницького. ФОТО

Двоє депутатів – проти, один – утримався: у Новенській раді проголосували за приєднання до Кропивницького. ФОТО

Сьогодні, 16 серпня, у Новенській селищній раді провели сесію, на якій розглядали питання про приєднання до обласного центру. 

До сесії долучилися представники міськради Кропивницького – секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Андрій Паливода та начальник юридичного управління міськради Марина Смаглюк. Були присутні і небайдужі новенці. 

Як раніше повідомляв РК, 14 серпня, на сесії Новенської селищної ради планували розглянути питання щодо приєднання селища до Кропивницького. Проте того дня сесію призупинили.

Раніше, 14 липня, у селищі пройшли громадські обговорення, де новенці підтиримали намір приєднатися до міста.

Сьогодні першим розглянули питання про затвердження результатів громадських обговорень та затвердження меморандуму. Дехто із жителів селища пропонував змінити деякі пункти. 

«Приєднання селища до обласного центру ініціювала міська рада Кропивницького. Питання довго затягувалося. Згодом провели громадські слухання, на які ми дуже чекали. З приводу вашого меморандуму міська рада його підтримує. Логічно об’єднувати населенні пункти, якщо є поруч спроможні для цього громади. Ми – відкриті до діалогу», – зауважив Андрій Табалов.

Депутати селищної ради проголосували за відповідний меморандум зі змінами. 

Наступним розглядали питання про надання згоди на добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення. Представники громади висловлювали свої думки – за та проти. 

У результаті 2 депутати – проти, 1 – утримався, решта, 14, голосували за. Рішення прийняли.

487 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.