ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.05.2019 | 11:25

Два дитячі хори із Кропивницького здобули перемоги на міжнародних конкурсах

Два дитячі хори із Кропивницького здобули перемоги на міжнародних конкурсах

Сьогодні, 14 травня, до міської ради завітали представники двох хорових колективів музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса “Согласіє” та “Веселка”, щоб розповісти про свою участь та здобутки на міжнародних конкурсах у Франції та Польщі.

Розпочала зустріч начальниця управління культури і туризму Анна Назарець. Вона зауважила, що раніше управління не мало такої фінансової підтримки, яку вони отримують від депутатського корпусу останні три роки.

“Тільки завдяки підтримці нашого депутатського корпусу учасники хору “Согласіє”, отримавши перемогу у конкурсах у Києві та Польщі, змогли потрапити на міжнародний конкурс до Парижу, на який з міського бюджету було виділено 400 тисяч гривень. Завдяки такій підтримці ми маємо змогу представити наше місто гідними колективами у світі. Порівнюючи наш виступ з колективами з інших країн, нам є чим пишатися. Після перемоги наш хор запросили на більш серйозний конкурс у Парижі наступного року”, - повідомила Анна Назарец.

Враженнями від поїздки поділилась керівниця хору “Согласіє” Наталья Корсунова-Трибіненко.

“Конкурс тривав з 6 по 9 травня, ми виступали на сцені одного із театрів Парижу. Дітям довелось змагатись із дорослим хором з Миколаєва, що спочатку вплинуло на настрій, але не завадило здобути перше місце. Діти залишились у захваті від Парижу, його пам’яток, але найбільше враження на дітей справило відвідування Діснейленду”, – розповіла викладачка.

Також керівниця хору відзначила, що парижани були вражені талантом та майстерністю наших дітей. У свою чергу учасниці хору зауважили, що такі конкурси загартовують і роблять їх цілеспрямованішими.

Другий колектив - хор молодших класів музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса “Веселка” здобув кілька перемог на конкурсі “Samozvity” у місті Перемишль (Польща).

За словами керівниці хору Софії Антонової, у конкурсі взяли участь близько тисячі творчих колективів та солістів, які змагались у найрізноманітніших дисциплінах від співів до художнього мистецтва.

“Діти показали себе з гарної сторони і в плані дисципліни, і виступу. Із 35 колективів наш хор був відібраний для виступу на гала-концерті, всього було обрано для концерту 8 номерів із тисячі”, – наголосила Софія Антонова.

Керівниця хору також розповіла про враження дітей від екскурсій, які відбулись у рамках поїздки до Польщі.

635 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.