ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.06.2017 | 17:34

Дружина прокурора і брат голови Апеляційного суду: ВРП рекомендувала Президенту призначення двох суддів

Дружина прокурора і брат голови Апеляційного суду: ВРП рекомендувала Президенту призначення двох суддів

Вища рада правосуддя пiд час засiдання 22 червня розглянула питання щодо внесення подання Президентовi України про призначення суддiв на посади до мiсцевих судiв. Про це йдеться на сайті ВРП. 

ВРП ухвалила внести подання про призначення двох суддiв у суди Кропивницького. 

Зокрема рекомендовано до призначення:

Владислава Вiкторовича Драного – на посаду суддi Ленiнського районного суду

Наталiї Борисiвни Варакiної – на посаду суддi Кiровського районного суду.

Водночас Вища рада правосуддя ухвалила вiдкласти розгляд питань щодо внесення подання Президентовi України про призначення Вiти Григорiвни Кабакової на посаду суддi Господарського суду Кiровоградської областi. 

Владислав Драний є суддею Ленiнського райсуду. Згiдно з декларацiєю родинних зв’язкiв суддi, його братом є голова Апеляцiйного суду областi Валерiй Драний, а дядьком Олексiй Драний, екс-суддя цього ж суду. Обидва родичi потрапляли в скандальнi сюжети ЗМI. Зокрема журналiсти «24 каналу» повiдомляли, що Валерiй Драний не задекларував будинок на 400 кв. м. у районi Лiсопаркової. Сам суддя стверджував, що вiн належить колишнiй дружинi, проте пiдтвердив, що там фактично проживає. Згодом вiн таки внiс половину будинку до декларацiї. Про Олексiя Драного писав i РК. Наприкiнцi грудня минулого року його зупинили патрульнi та виявили ознаки алкогольного сп’янiння. 

У публiкацiї сайту «Златопiль» йшлося, що повний однофамiлець суддi Владислав Вiкторович Драний прописаний у гуртожитку Унiверситетський, 21. Цей факт виявили випадково, коли в гуртожиток надiйшли запрошення на вибори. Мешканцi гуртожитку стверджували, що така людина нiколи не проживала там. До слова, власником гуртожитку називають iншого мiсцевого екс-суддю. 

Наталiя Варакiна працює суддею Кiровського районного суду. Її чоловiк, Олексiй Варакiн займає посаду заступника прокурора Кiровоградської областi. Як писав РК, у сiчнi 2017 року прокурора було затримано за фактом пропозицiї та надання неправомiрної вигоди в розмiрi 1 тис. доларiв США в iнтересах третьої особи вiйськовому прокурору Кiровоградського гарнiзону за неподання апеляцiйної скарги на рiшення суду. Наразi справу передано до суду. 

4595 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.