ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
07.02.2019 | 16:48

Дорожники Кіровоградщини помітили позитивну динаміку і вже працюють на ліквідації вибоїн

Дорожники Кіровоградщини помітили позитивну динаміку і вже працюють на ліквідації вибоїн

Представники Служби автомобільних доріг перевірили стан покриття на дорогах державного значення. Результатами обстежень начальник відділу з ремонту та експлуатації САД Олексій Донченко поділився з представниками ЗМІ під час брифінгу, інформує прес-служба САД в області.

"За два дні ми перевірили стан всіх доріг, які знаходяться на балансі Служби і зафіксували близько 90 тисяч квадратних метрів пошкоджень покриття. Площа значна, але це майже вдвічі менше, порівняно з аналогічним періодом минулого і позаминулого року. Таку, можна сказати позитивну динаміку, маємо завдяки тому, що у 2017 та 2018 році ми значні площі відремонтували поточним середнім ремонтом",  – розповів Олексій Донченко. 

Підрядні організації вже працюють на ліквідації вибоїн, аби знизити аварійність та забезпечити безперебійний проїзд автотранспорту. Працюють двома методами – методом просочення та холодним асфальтобетоном.

"Зазначимо, що аварійна ліквідація деформацій покриття – це вимушений крок, який допомагає зберегти дороги в проїзному стані до проведення поточного чи капітального ремонту. Поступово ми будемо відмовлятися від цього виду робіт, але поки що ми вимагаємо від підрядників оперативно, а головне – якісно, полагодити найбільш уражені відрізки доріг, доки дозволяє погода", додав начальник відділу.

Як альтернативу аварійному ремонту, минулого року на дорогах Кіровоградщини застосували поверхневу обробку. Це відносно бюджетний варіант збереження доріг, який продовжує несучу спроможність полотна на кілька років. При наявності достатнього фінансування експлуатаційного утримання дорожнього комплексу, частину  доріг ремонтуватимуть саме так

Окремо Олексій Донченко зупинився на проведенні поточного середнього ремонту в поточному році. Так, до кінця будівельного сезону планується завершити ремонт дороги Кропивницький-Миколаїв у межах Кіровоградської області, відремонтувати 5 км дороги Стрий-Знам’янка в районі села П’ятихатки, де покриття практично в перед аварійному стані, та продовжити ремонт дороги Полтава-Олександрія.

137 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.