ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.02.2021 | 15:42

Дорога через Кіровоградщину з’єднає схід і захід України

Дорога через Кіровоградщину з’єднає схід і захід України

Єдина в Українi магiстраль, загальною протяжнiстю 1392,3 кілометра, зi Стрия Львiвської областi до Iзвариного Луганської через Кiровоградщину з’єднає схiд i захiд у нинiшньому роцi. Завершити об’єкт мають до 30 рiчницi незалежностi.

Стратегiчнi завдання з розвитку iнфраструктури в 2021 роцi окреслив президент України Володимир Зеленський пiд час форуму «Україна 30. Iнфраструктура» сьогоднi, 22 лютого.

Як повiдомив голова Кіровоградської облдержадмiнiстрацiї Андрiй Назаренко, мова йшла про реконструкцiї дорiг, вiдновлення мостiв, розвиток залiзничного та авiасполучення.

«Частиною масштабного проєкту буде i Кiровоградщина. Нова магiстраль М-30 з’єднає двi iснуючi дороги мiжнародного значення М-12 (Стрий-Тернопiль-Кропивницький-Знам’янка) та М-04 (Знам’янка-Луганськ-Iзварине). Дiлянку дороги М-04 по нашiй областi ми завершили ще кiлька рокiв тому. На цей рiк завдання номер один – це завершення ремонтiв на дiлянцi траси М-12 на Умань», – уточнив очiльник Кiровоградщини.

Зеленський зауважив, всього у 2021 роцi планують вiдремонтувати та реконструювати 4,5 тисячi кiлометрiв державних дорiг i двi тисячi кiлометрiв мiсцевих.

Читайте також: У Кропивницькому поліцейські виявили водiя, який спричинив ДТП та зник із мiсця подiї

320 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.