ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.01.2020 | 16:35

Доленосне рішення: новенські депутати проголосували за приєднання селища до Кропивницького. ФОТО

Доленосне рішення: новенські депутати проголосували за приєднання селища до Кропивницького. ФОТО

Сьогодні, 28 січня, провели чергове засідання сесії Новенської селищної ради. 

До участи в ньому долучився міський голова Кропивницького Андрій Райкович

Одним із питань порядку денного було про приєднання до обласного центру. Цього разу на засідання прийшла «рекордна» кількість депутатів – 21. Проте питання щодо приєднання почали розглядати не одразу. Першим обговорили бюджет селища. 

«Я розумію ваші перестороги. Зрозуміло, що вашого бюджету для нормального функціонування селища Нового недостатньо. Проте вам слід дослухатися до громади. Вона виступає за приєднання. Це питання слід вирішити на основі взаємодовіри. Міська рада – орган місцевого самоврядування, який є правонаступником. З моменту приєднання до Кропивницького селищна рада інтегрується до міської», – наголосив Андрій Райкович. 

Перед розглядом питання про приєднання депутати проголосували за поправки до відповідного рішення. Останнім було про термін, коли рішення буде дійсним, – із першого березня. Після озвученої пропозиції громада обурилася. Андрій Райкович заспокоїв занепокоєних новенчан, і пояснив, що усього місяць – невеликий термін. За цей час пройде підготовка до самого процесу приєднання, зокрема, і підготують необхідну документацію. 

У результаті, депутати проголосували за відповідне рішення із поправками. За словами голови селищної ради Сергія Денисенка, протягом періоду до першого березня депутати приймуть бюджет та відповідні програми.

"Вітаю жителів селища Нового — рішення про приєднання до міста проголосоване. Це було важко і туго, але громада дотиснула депутатів. Тепер ми разом розвиватимемо наше місто", – так прокоментував результат сьогоднішнього сесійного голосування секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.

Читайте також: Новенські депутати вчергове не проголосували за приєднання селища до Кропивницького. ФОТО 

Засідання сесії Новенської ради відтермінували через відсутність кворуму. ФОТО 

Чому вчергове закрили засідання сесії Новенської селищної ради. ФОТО 

332 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.