ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2021 | 15:44

До мiсцевих бюджетiв Кiровоградщини надійшло понад пiвтора мiльярда гривень

До мiсцевих бюджетiв Кiровоградщини надійшло понад пiвтора мiльярда гривень

Цьогоріч у першому кварталi до мiсцевих бюджетiв областi надiйшло 1,6 мiльярда податкiв i зборiв. До загального фонду – 1,5 мiльярда ще 106 мільярда гривень – до спецiального фонду. Про це повiдомила в.о. директора департаменту фiнансiв ОДА Анжела Анiсiмова сьогоднi, 26 квiтня.

«Протягом сiчня-березня надходження податкiв, зборiв та iнших платежiв до мiсцевих бюджетiв областi становлять 1 мiльярд 620 мiльйонiв гривень, це – 104,3 % до планового обсягу на даний перiод», – уточнила посадовиця.

За словами Анжели Анiсiмової, порiвняно з минулим роком доходи мiсцевих бюджетiв громад Кiровоградщини зросли.

«Загалом доходи мiсцевих бюджетiв протягом першого кварталу 2021 року зросли на 134,8 мiльйона гривень. Прирiст коштiв по загальному фонду становить 119,1 мiльйона гривень або 8,5 %, по спецiальному фонду надходження зросли на 15,7 мiльйона гривень або на 17,3 %», – додала вона.

Згiдно з даними в.о. директора департаменту фiнансiв ОДА двi громади мають найбiльший вiдсоток виконання надходжень до бюджетiв.

«Це Суботцiвська (155,2 %) та Добровеличкiвська (157,6 %) громади. Найменший рiвень виконання планових показникiв – у бюджетах Мар’янiвської (58 %), Аджамської (70,8 %) та Тишкiвської (71,7 %) громад», – зазначила Анжела Анiсiмова.

Посадовиця також зауважила, виконання та перевиконання планових показникiв у першому кварталi з доходiв загального фонду вдалося забезпечити 29 iз 49 громадам.

Читайте також: Ліквідаторам ЧАЕС із Кіровоградщини вручили пам’ятнi медалi

14001 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.