ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

До дня народження Івана Карпенка-Карого упорядкують територію музею його імені у Кропивницькому. ФОТО

До дня народження Івана Карпенка-Карого упорядкують територію музею його імені у Кропивницькому. ФОТО

Розпочали ремонт на території комунального закладу «Літературно-меморіальний музей І. К. Карпенка-Карого міста Кропивницького».

Уже в наступному році відзначатимуть 175-у річницю від дня народження Івана Карпенка-Карого – класика вітчизняної драматургії, одного з корифеїв українського театру. Саме з цієї нагоди й проводиться зараз упорядкування території музею його імені, каже виконуюча обов’язки директора музею Лариса Хосяінова.

"Так, коштом управління культури і туризму міської ради Кропивницького зводять сучасний паркан навколо території саду.  Плануємо придбати садові меблі: лави, столи, стільці, парасолі. Оскільки у своїй роботі намагаємося активно використовувати всю територію літературно-меморіального музею, зокрема, проводимо заходи й під відкритим небом, а не тільки в його приміщенні. Власне, намагаємося брати приклад з аналогічних установ: музеїв Івана Франка, Михайла Коцюбинського тощо. Нарешті, мріємо й про відтворення альтанки, про яку так часто згадували в своїх мемуарах діячі української культури, котрі мали щастя побувати в садибі корифеїв за їхнього життя", – зауважила керівниця.

Ремонтні роботи не заважають відвідувачам літературно-меморіального музею.

 Фото автора

453 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.