ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.03.2019 | 15:27

До 80-річчя утворення області: у Кропивницькому відкрили тематичну виставку. ФОТО

До 80-річчя утворення області: у Кропивницькому відкрили тематичну виставку. ФОТО

Сьогодні, 14 березня, в обласному Центрі народної творчості відкрилася виставка декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва "Майстри "Дивосвіту" – ювілею області". Подію приурочено до 80-річчя утворення Кіровоградщини. 

Тематична виставка учасників обласного творчого об’єднання "Дивосвіт" презентує декоративні вироби, виконані у різноманітних техніках народного мистецтва, на яких представлена символіка області. Це близько 120 виробів 50 майстрів. Також експонуються світлини фотоаматорів та художні полотна із краєвидами рідного краю, інформує прес-служба ОДА.

В експозиції представлені витинанки, вироби з дерева, декоративний розпис, соломоплетіння, вироби в техніці вітражного розпису народних умільців Ольги Коломієць, Сергія Марущака, Дмитра Кудрі, Наталі Жеребило, Анни Душиної, Світлани Піскової та інших майстрів. Окреме місце займають світлини у техніці 3-D колекції виробів з дерева заслуженого майстра народної творчості України Григорія Пилипишина із Гайворонського району. Автор світлин – член Національної спілки фотохудожників України Сергій Гусарченко.

На презентацію виставки завітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Вітаючи майстрів та відвідувачів, він наголосив, що експозиція відображає любов народних умільців і художників до рідного краю, вміння передати свій патріотизм у прекрасних декоративних виробах. 

"Виставка презентує нашу область, яка знаходиться в центрі України, і поєднує культури різних регіонів – від Олександрії і Світловодська до Гайворона, від Бобринця до Олександрівки. Саме це розмаїття у творах мистецтва і характеризує нашу область", підкреслив посадовець. 

Сергій Коваленко подякував організаторам виставки, вручив митцям-учасникам дипломи та побажав успіхів.

До презентації виробів долучились заслужені майстри народної творчості, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, які проживають на Кіровоградщині, та інші умільці народних ремесел.

343 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.