ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.05.2019 | 16:52

До 24 червня ОТГ Кіровогадщини мають подати перелiк проектiв на усю суму iнфраструктурної субвенцiї

До 24 червня ОТГ Кіровогадщини мають подати перелiк проектiв на усю суму iнфраструктурної субвенцiї

15 травня Комiтет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподiл обсягу субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на формування iнфраструктури об’єднаних територiальних громад у 2019 роцi. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Перший заступник Мiнiстра регiонального розвитку, будiвництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода нагадав, що громади мають подати до Мiнрегiону перелiк проектiв на усю передбачену для них суму субвенцiї протягом двох мiсяцiв з дня набрання чинностi Розпорядженням Кабiнету Мiнiстрiв, якою затверджується розподiл субвенцiї. Тобто до 24 червня всi ОТГ мають подати необхiднi документи на весь обсяг субвенцiї, передбачений для кожної конкретної громади.

«Громадам не варто зволiкати із проектними заявками, щоб мати час на реалiзацiю своїх проектiв. Сподiваюсь, обласнi державнi адмiнiстрацiї та центри розвитку мiсцевого самоврядування, як завжди, якiсно та оперативно надаватимуть експертну i консультацiйну пiдтримку громадам у пiдготовцi заявок та проектiв на кошти субвенцiї», – зазначив В’ячеслав Негода.

Нагадаємо, у нинішньому роцi на розвиток iнфраструктури ОТГ передбачили 2,1 мільярда гривень. Цi грошi розподiлили мiж бюджетами об’єднаних територiальних громад пропорцiйно до площi об’єднаної територiальної громади та кiлькостi сiльського населення у такiй громадi. Тобто, чим бiльше сiльських територiй об’єднала громада, тим бiльше коштiв на розвиток iнфраструктури вона отримала з державного бюджету.

99 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.