ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.06.2019 | 10:58

Для трьох районів області, які постраждали від негоди, виділять кошти на ліквідацію наслідків стихійних лих

Для трьох районів області, які постраждали від негоди, виділять кошти на ліквідацію наслідків стихійних лих

З обласного бюджету виділили кошти на ліквідацію наслідків стихійних лих у Бобринецькому, Гайворонському та Благовіщенському районах. Про це йдеться на сайті Кіровоградської ОДА.

Депутати обласної ради на сесії внесли зміни до обласного бюджету на нинішній рік. Рішення підтримали одноголосно.

Зазначені зміни зумовлені необхідністю спрямування додаткових коштів на фінансування заходів, пов'язаних із ліквідацією наслідків стихійних лих, що трапилися на початку червня у Бобринецькому, Гайворонському та Благовіщенському районах, а також перерозподілу видатків розвитку департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації.

Передбачаються наступні зміни: виділення субвенції з обласного бюджету районним бюджетам Бобринецького (500 тисяч гривень) та Гайворонського (400 тисяч гривень) районів на надання матеріальної допомоги жителям населених пунктів, що постраждали внаслідок стихійного лиха, яке сталося 1-ого та 4-5-ого червня. Також передбачили видатки розвитку для проведення ремонтних робіт із відновлення адміністративної будівлі Благовіщенської районної ради на 700 тисяч гривень. З метою реалізації зазначених видатків також пропонується включити відповідні заходи до програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на нинішній рік (шляхом внесення змін до Програми).

По департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації здійснили перерозподіл видатків на 2 мільйона 800 тисяч гривень між бюджетними програмами з метою забезпечення співфінансування інвестиційного проекту, що буде реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку – придбання діагностичного та лікувального обладнання для комунального некомерційного підприємства "Обласний клінічний онкологічний центр Кіровоградської обласної ради".

154 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.