ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.02.2021 | 16:32

Для працевлаштування осіб з інвалідністю: у Кропивницькому потрібні троє вчителів англійської мови

Для працевлаштування осіб з інвалідністю: у Кропивницькому потрібні троє вчителів англійської мови

За інформацією обласного центру зайнятості, роботодавці Кіровоградщині офіційно зареєстрували потребу у вчителях закладу загальної середньої освіти.

Сьогодні навчальні  заклади області потребують вісім учителів. Зареєстрована заробітна плата у всіх  вакансіях для освітніх працівників – 6000 гривень.

Фахівці-педагоги потрібні у Голованівському, Знам'янському та Кропивницькому районах Кіровоградщини.

Зокрема, на роботу до одного з кропивницьких навчальних закладів запрошують вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти. Вимога роботодавця: стаж роботи за професією – від 1 року. 

Також вакантними у Кропивницькому є три посади вчителів англійської мови. До стажу роботи кандидатів на посаду роботодавці вимог не ставлять, крім того, усі три вакансії призначені для працевлаштування осіб з інвалідністю.

На Голованівщині потрібні три вчителя початкових класів закладу загальної середньої освіти, а на Знам’янщині – вчитель географії. Вимог, окрім проходження медичного огляду при прийомі на роботу, роботодавці не ставлять.

За більш детальною інформацією слід звертатися до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Знам’янської міськрайонної та Голованівської районної філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям КОЦЗ

197 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.