ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
28.07.2018 | 13:31

Для мандрівників та дослідників Кіровоградщини створили онлайн-мапу. ФОТО

Для мандрівників та дослідників Кіровоградщини створили онлайн-мапу. ФОТО

Для мандрівників та дослідників створили онлайн-мапу села Цебулеве Знам'янського району. Ініціаторами створення карти є Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та Мережа освітніх кемпів «Чистий простір». Про це ідеться на сайті "KOMORA.INFO".

Туристична мапа Цибулевого для мандрівників та дослідників охоплює різноманітні об’єкти. Можливо, для місцевих жителів вони є звичним краєвидом, а для мандрівників, туристів, гостей села, яких щороку стає більше, надто – з появою та розвитком музею під відкритим небом «Гайдамацька січ» та Етно-фестивалю «Чута-фест», цибулівська природа стане незабутнім відкриттям одноденної мандрівки. 

Наприклад, на мапі є геомітка «Батьківська хата Миколи Літуса» – режисера популярного фільму «Королева бензоколонки», який народився саме в Цибулевому. 

Укладачі мапи намагалися показати екзотику села як історичну, так і ландшафтну,  частково навіть індустріальну.

"Це поки що пілотна версія, яка пройде редакційні етапи: ми будемо консультуватися з географами, краєзнавцями, істориками, перевіряти всі геомітки, доповнювати інформацію, прокладати маршрути. Цей варіант – результат спілкування з жителями села, які радили, що цікавого є на місцевості. Рубрикація карти буде повнюватися – картографічним проектам такого формату треба час на апробацію. На наше переконання, картографічна візуалізація відкриває ширший погляд на територію села та систематизує дані про її туристичний потенціал»,зауважила кураторка проекту Ірина Ткаченко.

Довідково: два роки тому на медіа-кемп «Чистий простір» приїжджали картографи Google, які потім оцифрували село в рамках проекту «Цифрове перетворення на Кіровоградщині» .


590 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.