ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
23.05.2017 | 14:14

Для Кропивницького розроблять комплексний енергетичний паспорт

Для Кропивницького розроблять комплексний енергетичний паспорт

Сьогодні, 23 травня, на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького члени виконкому розглянули проект рішення міськради, яким пропонується внести зміни до Плану дій сталого енергетичного розвитку на період до 2020 року. Серед запропонованих змін – придбання програмного продукту «Енергоплан» для моніторингу споживання енергоресурсів будівлями бюджетних установ. Програмне забезпечення планують замовляти щорічно на суму 29 тис. грн. 

Також управління економіки пропонує розробити комплексний енергетичний паспорт міста. Як ідеться в проекті рішення, паспорт планують створити вже у 2017 році. Видатки на цей захід становлять 380 тис грн.  

«У рамках заходів, які передуватимуть створенню енергопаспорту, буде проведено 22 базові енергоаудити будівель комунальної сфери. Також буде проведено  по інших будівлях 164 експрес енерго-аудитів.  Після цього буде створено енергопаспорт. За результатом його створення матимемо план, як використовувати кошти під час опалювального сезону», - зазначив начальник міського управління економіки Андрій Паливода. 

Довідково. Енергоплан – це серія програмних продуктів для моніторингу, аналізу та представлення даних щодо використання ресурсів енергії, води, коштів у громадських будівлях. Енергоплан дозволить звести до мінімуму потреби в енергоресурсах, воді та коштах дотримуючись при цьому комфортних умов у будівлях. Програма дає можливість налагодити моніторинг споживання енергії, оцінити ефективність використання ресурсів, перевіряти правильність нарахування плати за енергію, контролювати дотримання лімітів, слідкувати за умовами комфорту в будівлях та багато іншого.

Відповідні зміни мають розглянути й погодити депутати на сесії.

818 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.